Podivné zákony

19. července 2013 v 20:47 | Bria |  Jen tak píšu

Ahoj, tohle jsem napsala jenom tak prostě pro pobavení :) Snad to splní svůj účel!
Podivné zákony
Pokud si myslíte,že ve vaší rodině, škole nebo zemi je spoustu nesmyslných zákazů a příkazů, tento článek vás přesvědčí, že na tom nejste ještě tak špatně, protože v některých státech nebo městech jsou zavedeny opravdu zajímavé zákony.
Kupříkladu v Miami je ilegální jezdit na skateboardu po policejní stanici, v Mississippi nesmíte objet náměstí více než stokrát za sebou a v Alabamě je trestné řídit se zavázanýma očima.Také je nelegální když si přivedete do kina ve státě Baltimore lva. Napadlo by vás třeba opíjet ryby nebo barvit zvířátka? Doporučuji tyto aktivity provádět mimo Ohio, protože tam je to trestné. Kdybyste se někde chlubili tím,že jste nespláchli veřejné toalety, v Singapuru za to můžete dostat pokutu. Jestli jste vášnivými milovníky poezie, nerecitujte básně během jízdy na sjezdovce ve Švýcarsku. A pokud bydlíte ve Francii a dáte svému praseti jméno Napoleon, je to také trestné. Velká Británie má dlouholetou právní tradici, ale mnoho zastaralých zákonů není ještě zrušeno, takže nesmíte mávat na taxi, pokud máte mor, umřít na půdě parlamentu a nalepení poštovní známky panovníka hlavou dolů se rovná velezradě.
"Vše už tu bylo, a přesto se občas podaří zavést do života zcela nový objevný nesmysl."
Wieslaw Leon Brudzinski

Bria

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arwen Arwen | Web | 20. července 2013 v 19:05 | Reagovat

Tak to by mě teda nenapadlo. Ale to spláchnutí záchodku se může hodit. Já jsem slyšela i o tom, že v nějakém státě se platí pokuta za to, ž jezdíte s  neumytým autem. Nebo v Číně nesmíte mít víc jak jedno dítě. To druhé podle zákona ani neexistuje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama